Hazır Modüller

Yaygın kullanım ağına sahip e-ticaret sistemleri için ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeye imkan sağlayan Esnekpos hazır modüllerini indirip kolayca ödeme almaya başlayabilirsiniz.

OpenCart, PHP tabanlı MySQL veritabanı ile MVC olarak geliştirilmiş açık kaynaklı bir e-ticaret yönetim sistemidir. Kolay kurulumunun yanı sıra geniş tema ve eklenti desteği sayesinde en çok kullanılan e-ticaret altyapılarından birisidir. Basit bir hosting hesabı üzerinde dahi çalıştırabileceğiniz hafif bir yapıda kodlanmıştır. Esnekpos OpenCart modülleri eklentisiz opencart kurulumu üzerinden geliştirilip test edilmiştir. Kullanılan OpenCart sürümüne göre ilgili EsnekPos modülünü aşağıdan indirip kullanabilirsiniz.

Opencart 1.5.x

Opencart 2.2.x

Opencart 2.3.x

Opencart 3.0.x

WooCommerce, WordPress'in açık kaynaklı e-ticaret eklentisidir. Wordpress kullanıcıları tarafından kolaylıkla yönetilebilen WooCommerce pratik ve kullanışlı bir e-ticaret çözümü sunmaktadır. Esnekpos WooCommerce modülü eklentisiz WooCommerce kurulumu üzerinden geliştirilip test edilmiştir.

WooCommerce

PrestaShop, PHP tabanlı MySQL veritabanı ile geliştirilmiş açık kaynaklı bir e-ticaret yönetim sistemidir. Kolay kurulumunun yanı sıra geniş tema ve eklenti desteği sayesinde en çok kullanılan e-ticaret altyapılarından birisidir. Basit bir hosting hesabı üzerinde dahi çalıştırabileceğiniz hafif bir yapıda kodlanmıştır. Esnekpos PrestaShop modülleri eklentisiz opencart kurulumu üzerinden geliştirilip test edilmiştir. Kullanılan PrestaShop sürümüne göre ilgili EsnekPos modülünü aşağıdan indirip kullanabilirsiniz.

PrestaShop 1.6.x

PrestaShop 1.7.x

Last updated