Anasayfa

EsnekPos Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş markasıdır. Elekse olarak 2005 yılında ödeme hizmetleri sektöründe faaliyete başladık. Türkiye`de ödeme sektörünün ciddi bir ivme ile büyümesi neticesinde ödeme faaliyet alanlarımızı geliştirip çeşitlendirdik.

2013 yılında çıkarılan 6493 sayılı kanun kapsamında Ödeme Sektörünün BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Üst Kurulu ) tarafından denetlenmesi ve lisanslaştırılması sürecinde 14.01.2016 tarihinde, 6662 karar numarası ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan Ödeme Faaliyet lisansımızı aldık.

2018 yılı itibari ile Türkiye de lisans genişlemesi yapan ilk firma olarak sanal pos hizmetini esnek pos markası ile sağlamaya başladık.

Tamamen yerli yatırımdan oluşan esnek pos, geliştirmiş olduğu ödeme metotları ile Türkiye de e ticarete farklı bir bakış açısı ve yeni bir soluk katmıştır.

"Siz sadece işinize bakın" sloganı ile sanal pos hizmeti sunan firmamızda tüm kredi kartlarına ve yabancı kartlara tek çekim ve taksit uygulamamız bulunmaktadır. Oranlar hususunda çok iddialı olan firmamız en iyi oran ve hizmet garantisi vererek çalışmaktadır.

Last updated